Sabbatical Officers

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

President

Kieran McNulty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

president@tcdsu.org

086 123 45 67

Education

Dale Whelehan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

educationt@tcdsu.org

086 123 45 67

Welfare

Aoibhinn Loughlin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

welfare@tcdsu.org

086 123 45 67

Communications

Glen Byrne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

communications@tcdsu.org

086 123 45 67

Ents

Padraic Rowley

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

ents@tcdsu.org

086 123 45 67


Part-time Officers

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Chair of Council

Jenna Clarke-Molloy

chair@tcdsu.org

Secretary to Council

Sam Green
secretary@tcdsu.org

EMS Faculty Convener

Niall Cooke
ems@tcdsu.org

HS Faculty Convener

Laura Killeen
hs@tcdsu.org

AHSS Faculty Convener

Alice MacPherson
ahss@tcdsu.org

Gender Equality Officer

Rachel Skelly
genderequality@tcdsu.org

Environmental Officer

Thomas Emmett
environmet@tcdsu.org

Access Officer

Anna Belitskaya
access@tcdsu.org

Meabh Cullen

Disabilities Officer
disability@tcdsu.org

Ethnic Minorities Officer

Dipo Adebisi

Sports Officer

Charlotte Bowen
sports@tcdsu.org

Irish Language Officer

Úna Harty
gaeilge@tcdsu.org

LGBT+ Rights Officer

Séan O'Carroll
lgbtro@tcdsu.org

Mature Students Officer

Orla Burke
mature@tcdsu.org

International Student Officer

Ross Cooke
international@tcdsu.org

Student Parent Officer

Carly Bailey
studentparent@tcdsu.org
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.